Cookies management by TermsFeed Cookie Consent Tipy na výlet po okolí | Obec Troubelice

Tipy na výlet po okolí

 
Hrad Úsov Hrad Úsov

5km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Hrad Úsov je historická památka, která se tyčí na kopci nad stejnojmennou obcí. Vesnice leží západně od Uničova a 20 km jižně od města Šumperk , v Olomouckém kraji, v České repu..

Krytý bazén Uničov Krytý bazén Uničov

6km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Krytý bazén Uničov je krytý plavecký areál. Nachází se ve městě Uničov cca 25 km severně od města Olomouc v České republice. Krytý bazén Uničov nabízí plavecký bazén o rozměrech ..

Hrad Sovinec Hrad Sovinec

12km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Hrad Sovinec se nachází v nadmořské výšce 500/600 m.n.m., v Moravskoslezském kraji. Na Sovinecké vrchovině a okraji Nízkého Jeseníku. Nedaleko procházející historické stezky spoj..

Krytý bazén Mohelnice Krytý bazén Mohelnice

12km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Krytý bazén Mohelnice je vnitřní plavecký areál. Nachází se ve městě Mohelnice 30 km severozápadně od města Olomouc v České republice . K dispozici je 25 m dlouhý bazén s 6 pl..

Rešovské vodopády Rešovské vodopády

12km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Rešovské vodopády leží na říčce Huntavě asi 1,5 km západně od vesnice Rešov . Přibližně 8km od města Rýmařov v pohoří Nízký Jeseník (Olomoucký kraj) , v České republice . Rešov..

Hrad Brníčko Hrad Brníčko

12km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Hrad Brníčko je zřícenina hradu, která stojí na kopci nad stejnojmennou obcí Brníčko asi 7km od města Zábřeh na Moravě v Olomouckém kraji, Česká republika. Hrad Brníčko byl pos..

Brníčko Brníčko

12km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Brníčko je malá obec v Olomouckém kraji v České republice. Brníčko se nachází asi 7km východně od města Zábřeh a asi 15km od města Šumperk. Je uložena v mírných kopcích Úsovské v..

Dlouhomilov Dlouhomilov

12km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Dlouhomilov je malá vesnice v Olomouckém kraji v České republice. Nachází se mezi městy Zábřeh ( asi 12km ) a Šumperk ( také asi 12km ) . Dlouhomilov je malebná vesnička uložená ..

Muzeum olomouckých tvarůžků Muzeum olomouckých tvarůžk..

14km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Muzeum olomouckých tvarůžků dokumentuje výrobní technologii a historii výroby tvarůžků. Nachází se v Česku , v Olomouckém kraji, v Lošticích , v ulici Palackého 4. Muzeum Pravýc..

Litovel Litovel

13km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Litovel je starobylé město v Olomouckém kraji v České republice . Městu, které se nachází na úpatí Drahanské vrchoviny, se přezdívá Hanácké Benátky – řeka Morava se ve zdejším úd..

Mladečské jeskyně Mladečské jeskyně

13km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Mladečské jeskyně se nachází na okraji obce Mladeč blízko města Litovel na severovýchodě České republiky. Jeskyně leží pod vápenovým vrchem Třesín. Mladečské jeskyně byly objeven..

Arboretum Bílá Lhota Arboretum Bílá Lhota

14km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Arboretum Bílá Lhota je krásný park v Česku . Nachází se na Moravě, v obci Bílá Lhota , u klasicistního zámečku Bílá Lhota. O arboretu v Bílé Lhotě První park vznikl v místech ..

Muzeum Zábřeh Muzeum Zábřeh

17km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Muzeum Zábřeh je historická expozice ve městě Zábřeh, Olomoucký kraj, Česká republika. Nachází se na dolním konci Masarykova náměstí na ulici Žižkova, v nádherném historickém dom..

Kostel sv. Bartoloměje Kostel sv. Bartoloměje

17km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Kostel sv. Bartoloměje se nachází ve městě Zábřeh v Olomouckém kraji v České republice. Kostel sv. Bartoloměje najdete na dolním konci Masarykova náměstí. Je to asi nejznámější ..

Zámek Zábřeh Zámek Zábřeh

17km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Zámek Zábřeh se nachází v Olomouckém kraji v České republice. Zámek Zábřeh najdete ve městě Zábřeh po pravé straně horní části Masarykova náměstí za malým parčíkem. Dnes je Zámek..

Zábřeh na Moravě Zábřeh na Moravě

17km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Zábřeh na Moravě je město, které leží v Olomouckém kraji, v České republice . Nachází se asi 15 km od města Šumperk a 34 km od hranice s Polskem . Ve městě se mimo jiné narodil ..

Hrad Rabštejn Hrad Rabštejn

15km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Hrad Rabštejn je zřícenina hradu v Česku . Nachází se v Olomouckém kraji, nedaleko Šumperka , nad obcí Bedřichov . HistorieHrad Rabštejn byl postaven na přelomu 13. – 14. stolet..

Hrad Šternberk Hrad Šternberk

18km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Hrad Šternberk je státní hrad. Nachází se ve stejnojmenném městě na Střední Moravě asi 15 km severně od města Olomouc v České republice . Historie Hrad Šternberk založil Zdes..

Bludov Bludov

18km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Bludov je obec, která leží na úpatí jesenického předhůří v nadmořské výšce 306 m, v České republice . Od dob svého vzniku byl velkou a ryze českou obcí. Dnes má Bludov více než 9..

Hrad Bouzov Hrad Bouzov

19km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Hrad Bouzov patří mezi nejvyhledávanější památky v České republice a je to oblíbené místo filmařů. Nachází se ve stejnojmenné obci, západním směrem od města Litovel . Jeho dnešn..

Krytý Bazén Šumperk Krytý Bazén Šumperk

17km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Krytý Bazén Šumperk je aquacentrum ve městě Šumperk v České republice. Mimo bazénu o velikosti 25 x 12,5 m je k dispozici dětské brouzdaliště o velikosti 10 x 6m. Brouzdaliště..

Šumperk Šumperk

18km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Stojí za to navštívit tzv. Geschaderův dům, v jeho sklepení probíhalo v druhé polovině 17. století mučení lidí, kteří byli obviněni z čarodějnictví inkvizitorem Františkem J. Bob..

Hrad Hoštejn Hrad Hoštejn

23km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Hrad Hoštejn je zřícenina hradu nacházející se na kopci nad stejnojmennou vesnicí Hoštejn v Olomouckém kraji, Česká republika. Hrad Hoštejn leží asi 7km západním směrem od města ..

Javoříčko Javoříčko

20km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Javoříčko je malá osada, která je pozůstatkem velké osady, kterou 5. května 1945 srovnalo se zemí přepadové komando SS jako pomstu za podporu partyzánům. Nachází se v České repub..

Bratrušovské koupaliště Šumperk Bratrušovské koupaliště Šu..

19km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Bratrušovské koupaliště Šumperk je letní areál ve městě Šumperk v České republice. Areál nabízí plavecký bazén 50x25m, bazén pro neplavce o velikosti 50 x 20m, dětské brouzdal..

Javoříčské jeskyně Javoříčské jeskyně

20km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Javoříčské jeskyně jsou krápníkové podzemní prostory u obce Javoříčko . Nacházejí se asi 25 km severovýchodně od krajského města Olomouc v České republice . Javoříčské jeskyně b..

Rozhledna Háj  -  Šumperk Rozhledna Háj - Šumperk..

20km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Rozhledna Háj - Šumperk je vyhlídková věž. Nachází se na západním okraji města Šumperk na kopci Háj v České republice. Poprvé byla vybudována rRozhledna Háj - Šumperk v roce ..

Přírodní park Březná Přírodní park Březná

22km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Přírodní park Březná je chráněné území o rozloze 11 600 ha. Nachází se v Olomouckém kraji, v České republice , na území mikroregionu Zábřežsko . Přírodní park Březná se rozkládá..

Skanzen Příkazy Skanzen Příkazy

20km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Skanzen Příkazy je vzácným dokladem lidového stavitelství na Hané, na Moravě, v Česku . Nachází se v obci Příkazy , v její části, která je vyhlášena vesnickou památkovou rezervac..

Hrabenov Hrabenov

22km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Hrabenov je místní částí obce Ruda nad Moravou . Vesnice se zvedá od mostu přes řeku Moravu podél potoka až pod kopec Háj se stejnojmennou rozhlednou (Rozhledna Háj - Šumperk ) ..

Ruda nad Moravou Ruda nad Moravou

23km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Obec Ruda nad Moravou leží v Olomouckém kraji, v okrese Šumperk . Obec se nachází v jižní části Hanušovické pahorkatiny, kde je i s přidruženými vískami malebně "rozlita&qu..

Lyžařské středisko Klepáčov Lyžařské středisko Klepáčo..

22km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Lyžařské středisko Klepáčov se nachází ve stejnojmené obci na severovýchodě České republiky v pohoří Hrubý Jeseník. Leží 18km od města Šumperk . Lyžařské středisko Klepáčov nab..

Ski areál Avalanche Ski areál Avalanche

25km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Ski areál Avalanche se nachází v oblasti Hrubého Jeseníku na severovýchodě České republiky. Najdete jej mezi lyžařským střediskem Malá Morávka a Dolní Moravice. Ski areál Avalanc..

Lyžařský areál Kladky Lyžařský areál Kladky

26km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Lyžařský areál Kladky je nový lyžařský areál na Střední Moravě. Nachází se na jižním okraji Zábřeské vrchoviny v České republice, v nadmořské výšce 610 m. Sjezdovka Nabízí 450 ..

Ruční papírna Velké Losiny Ruční papírna Velké Losiny..

24km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Ruční papírna Velké Losiny patří k nejstarším dosud fungujícím papírenským manufakturám v Evropě. Ruční papírna Velké Losiny se nachází v obci Velké Losiny, která leží severně od..

Fort XVII Křelov Fort XVII Křelov

24km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Pevnost Fort XVII Křelov je jednou z nejzachovalejších částí dochovaného obranného systému Olomouce. Nachází se v Česku , u Olomouce , v obci Křelov . Historie Pevnost Fort XVI..

Štíty Štíty

28km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Štíty jsou městečko na východním okraji Orlických hor . Nachází se v České republice , v Olomouckém kraji. Přibližně 20km západně od města Šumperk a 17km severozápadně od města ..

Velké Losiny Velké Losiny

24km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Velké Losiny leží severně od moravského města Šumperk na východě České republiky . Městečko se rozprostírá v údolí říček Desná a Losinka, v krásné krajině podhůří Hrubého Jesení..

Zámek Moravská Třebová Zámek Moravská Třebová

31km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Zámek Moravská Třebová patří k nejvýznamnějším renesančním památkám ve střední Evropě . Nachází se na východě České republiky v Pardubickém kraji. Na konci 15. století se zde v..

Lázně Velké Losiny Lázně Velké Losiny

24km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Lázně Velké Losiny patří mezi nejstarší moravské sirné termální lázně. Lázně Velké Losiny se nachází v obci Velké Losiny, která leží uprostřed přírody v podhůří Hrubého Jeseníku...

Penzion Na farmě Penzion Na farmě

12km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Tvrdkovská zemědělská farma, spol. s r.o. nabízí ubytování v nově rekonstruované budově penzionu " Na farmě" umístěné na okraji vesnice Tvrdkov. Obec Tvrdkov se nach..

Hotel Strelnice Hotel Strelnice

14km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Hotel Střelnice se nachází 800 metrů od centra Loštic, 6 km od hradu Bouzov. Poskytuje bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, sportovní halu a venkovní hřiště. V restauraci se po..

Motel U Kováře Motel U Kováře

16km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Motel U Kováře se nachází na okraji města Zábřeh a nabízí jednoduše zařízené pokoje s bezplatným Wi-Fi. Hosté mohou obědvat v restauraci, která nabízí českou i mezinárodní kuchyn..

Hotel Amco Hotel Amco

17km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Hotel Amco se nachází v historickém centru Zábřehu. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, restauraci s venkovní jídelní terasou a pokoje s výhledem na Jeseníky. Muzeum v ..

Pension Habermannova Vila Pension Habermannova Vila

17km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Family-run Pension Habermannova Vila is surrounded by a large garden with small pond. The Art Nouveau building is located 2 km from Bludov’s centre. Guests can dine at the on-sit..

Chata u hradu Bouzov Chata u hradu Bouzov

18km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Pronajmu rekreační chatu na úpatí Drahanské vrchoviny, v menší chatové oblasti u obce Radnice, s výhledem do okolní krajiny, údolí říčky Třebůvky a gotický hrad Bouzov. Chata je ..

Penzion D Penzion D

18km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Penzion D nabízí hostům moderní pokoje s televizí se satelitním příjmem, nepřetržitou službu na recepci a prádelnu. K dispozici je též bezplatné parkoviště. Nachází se v blízkost..

Hotel Grand Šumperk Hotel Grand Šumperk

18km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Tento hotel nabízí nekuřácké pokoje s Wi-Fi a snack bar, který podává česká jídla. Disponuje letní zahrádkou s výhledem do parku. Vlakové nádraží v Šumperku je odtud vzdáleno 700..

Hotel Valaskuv Grunt Hotel Valaskuv Grunt

20km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Renovated in 2003, the Valaskuv Grunt is housed in the Kozov Castle in the Moravian countryside. The closest bus stop is 300 metres away, while Moravicany Train Station lies 10 ..

Hotel Elegance Hotel Elegance

18km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Tento elegantní hotel se nachází v centru Šumperku, 15 km od lázeňského města Velké Losiny. Nabízí moderní klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi a bezplatné parkování přímo na ..

Hotel Penzion Trámky Hotel Penzion Trámky

19km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Hotel Penzion Trámky se nachází v obci Vikýřovice na úpatí Jeseníků a nabízí veselé pokoje a restauraci s terasou podávající typické pokrmy české kuchyně i výběr moravských vín. ..

Hotel Dolte Hotel Dolte

23km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Hotel Dolte se nachází přímo v srdci CHKO Jeseníky. Nabízí saunu, masážní salon a zahradní bazén. Za 15 minut se zdarma dostanete skibusem do lyžařského letoviska Kouty. Wi-Fi je..

Agroturistika Agroturistika

26km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Nabízíme Vám ubytování na agroturistické farmě v Malé Morávce, v centru Jeseníků.Z Malé Morávky jsou nejkrásnější výlety do botanicky hodnotných lokalit v Jeseníkách. Nové apartm..

Hotel Reoneo Hotel Reoneo

24km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Situated only 300 metres from Vernirovice Ski Slopes, Hotel Reoneo overlooks the surrounding countryside. It offers free Wi-Fi and a restaurant with traditional Czech cuisine. Th..

Dvůr Emílie Dvůr Emílie

24km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Ubytování PRIVÁT-DVŮR EMÍLIE má výhodnou a klidnou polohu ve středu lázeňského městečka Velké Losiny, které se nachází na úpatí pohoří Hrubého Jeseníku, asi 10 km od okresního mě..

Penzion U Čarodějky Penzion U Čarodějky

24km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Only 300 metres from Vernířovice Ski Slopes, Penzion U Čarodějky is set in a forested countryside. Brněnka Ski Area is 1.5 km away and the spa village of Velké Losiny is within a..

Ranch M Ranch M

24km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Ranch M se nachází v krásném prostředí Jeseníků v malebném údolí říčky Merty. Nabízíme ubytování v soukromí v budově ranče, 2x třílůžkový, 1x čtyřlůžkový pokoj s vlastním přísluš..

Best Western Hotel Prachárna Best Western Hotel Prachár..

25km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Best Western Hotel Prachárna se nachází v malebné oblasti na okraji Olomouce. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení k internetu a saunu. Všechny pokoje mají satelitní TV a posezení. ..

Hanacky Dvur Hanacky Dvur

27km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Tento hotel sídlí v bývalém statku z roku 1854, který si dodnes uchoval svůj vesnický vzhled. Nabízí nekuřáckou restauraci s venkovní terasou a bezplatné Wi-Fi, stejně jako parko..

Chata Edison Chata Edison

27km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Rodinný penzion pro cca 45 osob s příjemnou domácí atmosférou ,výhodný polohou jak pro lyžaře,tak v létě třeba na kola. Domácí strava,pohodové prostřední vám zaručí krásný odp..

Najít více zajímavostí »
Vložte zajímavosti v okolí na svůj web »

Fotografie z Panoramio jsou chráněny autorským zákonem

Mohlo by vás zajímat

Aktuality na e-mail

Co získám registrácí do služby "Aktuality na e-mail"

Svoz odpadu

ČEZ Distribuce

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

Máteli dotaz napište nám