Cookies management by TermsFeed Cookie Consent Slavnostní otevření nového kulturního domu | Obec Troubelice

Slavnostní otevření nového kulturního domu

Seznam

 23. 9. 1923 a 23. 9. 2023 – dvě data významná pro kulturní život v Troubelicích. 23. 9. 1923 došlo k položení základního kamene sokolovny. Přesně na den o sto let později, 23. 9. 2023 proběhlo slavnostní otevření nového kulturního domu, postaveného na místě staré sokolovny.
Nejdříve volná prohlídka budovy, všechny dveře jsou dokořán otevřeny, na chodbě u hlavního vchodu krojovaní Hanáci nabízejí čerstvé vonící koláčky. Za nimi prostorná šatna pro odkládání svršků návštěvníků. Vlevo vchod do malého sálu a bufet s osvěžujícími nápoji. Z malého sálu se dá vyjít i na upravené atrium. Vracíme se na chodbu, kde jsou stoly s bohatým občerstvením. Vcházíme do velkého sálu s jevištěm s promítacím plátnem, na kterém běží neustále se opakující video, vykreslující budovu staré sokolovny, akce pořádané v ní, její demolici a následnou stavbu nového kulturního domu. Sál se zaplňuje lidmi. Slavnost zahájil krátkým proslovem starosta obce Troubelice Michal Poštulka. Prohlédnout si novou budovu kulturního domu přišlo opravdu mnoho lidí, starých i mladých.
Byla to vydařená akce, za kterou patří poděkování všem organizátorům. A nakonec ještě jedno velké přání: Aby těch podařených akcí bylo mnoho, aby byl kulturní dům plně využit a aby se lidé na akce těšili a chodili sem často a rádi.

Zmíněné video můžete zhlédnout zde: 

Mohlo by vás zajímat

Aktuality na e-mail

Co získám registrácí do služby "Aktuality na e-mail"

Svoz odpadu

ČEZ Distribuce

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

Máteli dotaz napište nám